ALE Gość z Janem Pospieszalskim

pospieszalski

15 listopada odbyło się kolejne spotkanie z cyklu "ALE Gość w Kolegiacie" z Redaktorem TVP Janem Pospieszalskim. Spotkanie rozpoczęłą Msza św. akademicja o godz. 18:00, bezpośrednio po niej, Jan Pospieszalski powiedział konferencję zatytułowaną"Chrześcijanin w medialnej dżungli".

Jan Pospieszalskie wspólpracował z Radiem Plus i TV Pul, gdzie prowadził Studio Otwarte. Publikuje na łamach "Rzeczpospolitej", "Przewodnika Katolickiego", "Gazety Polskiej Codziennie" i rzadziej "Naszego Dziennika". Stowarzyszenie KoLiber przyznało mu tytuł członka honorowego za poszanowanie historii Polski i promowanie wartości rodzinnych.
W 2010 Jan Pospieszalski nakręcił wraz z Ewą Stankiewicz film dokumentalny Solidarni 2010, w którym zebrane zostały wypowiedzi ludzi składających hołd parze prezydenckiej, która poniosła śmierć w wyniku katastrofy lotniczej w Smoleńsku w 2010.
Od 2004 do lutego 2011 prowadził w TVP2, a później w TVP1 program publicystyczny Warto rozmawiać. Od listopada 2011 tworzy audycję o identycznej formule zatytułowaną Jan Pospieszalski: Bliżej emitowaną w TVP Info.