ALE Gość z ks. Piotrem Pawlukiewiczem

pawlukiiewicz strona

Spotkanie z cyklu ALE Gość w Kolegiacie z ks. Piotrem Pawlukiewiczem.
17 maja 2015 r. gościliśmy w naszym Sanktuarium ks. P. Pawlukiewicza w ramach cyklu spotkań organizowanego przez Duszpasterstwo Akademickie NA SKALE.
JEŚLI UMRZESZ, ZANIM UMRZESZ, TO NIE UMRZESZ, KIEDY UMRZESZ. Ks. Piotr z właściwym sobie poczuciem humoru, posługując się jak zawsze licznymi przykładami z życia, mówił o pełni życia. Można żyć albo wegetować. Można żyć w Bogu, bądź w "matrixie". Można być sobą, albo ciągle grać, udawać kogoś, kim nie jestem. Trzeba zadać śmierć temu wszystkiemu co jest udawaniem, zanim umrzemy, by doświadczyć prawdziwego życia w Bogu - mówił ks. Piotr.

W czasie spotkania ks. Pawlukiewicz pokazał jak stawać się w pełni człowiekiem, jak żyć naprawdę, pełnią życia. Ludzie zmuszeni są przez różnego rodzaju uwarunkowania do nakładania masek, udawania. Takie życie prowadzi do wewnętrznej śmierci. Ks. Piotr pokazał jak żyć, by być szczęsliwym w świecie, w miejscu, gdzie na codzień żyjemy, pracujemy, uczymy się.

W spotkaniu wzięło udział ok 500 osób.

Galeria foto

foto pawlukiewicz